Szkolenia, Warsztaty

Skorzystaj z naszej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

Szkolenia z bezpieczeństwa informacji z zakresu ochrony danych osobowych, sposobów ich przetwarzania, zarządzania ryzykiem oraz sposobach reagowania na incydenty. Praktyczna wiedza, dzięki której zdobędziesz potrzebne umiejętności do pełnienia obowiązków Administratora bezpieczeństwa informacji oraz audytowania swojej placówki pod kątem przetwarzanych danych osobowych.

Korzystając z naszych szkoleń dowiesz się, w jaki sposób prawidłowo przetwarzać dane osobowe. Nauczysz się jak prowadzić dokumentację z zakresu ochrony danych osobowych zgodnie z obowiązującymi zasadami prawnymi, bądź normami. Zrozumiesz istotę roli Administratora bezpieczeństwa informacji w Twojej firmie.

Poznaj ofertę szkoleń

Szkolenia skierowane są m. in. do sektorów:

Najważniejsze atuty oferowanych Państwu szkoleń

  • Szkolenia prowadzi certyfikowany audytor wewnętrzny Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji PN-ISO/IEC 27001:2007, który wykonał wiele audytów w przedsiębiorstwach różnych branż. Praktyczne doświadczenie audytora to znacznie więcej niż kompetencje teoretyczne trenera.
  • Elastyczność czasowa - szkolenie przeprowadzimy w czasie pasującym Klientowi, zarówno w godzinach pracy firmy, jak i po ich zakończeniu.
  • Elastyczność miejsca - to Państwo decydują, gdzie odbędzie się szkolenie - w siedzibie firmy, czy też w innej dogodnej lokalizacji.
  • Szkolenia dedykowane - plan szkolenia ustalamy na podstawie analizy konkretnego środowiska pracy. W ten sposób z naszej oferty korzystają zarówno firmy z branży np. finansowej, jak i np. logistycznej, za każdym razem otrzymując produkt dopasowany do określonych potrzeb. Oprócz tego, jeśli mają Państwo konkretne zalecenia, to na nich zbudujemy plan szkolenia z ochrony danych osobowych. W ten sposób to Państwo zadecydują, na jakie aspekty zwrócimy największą uwagę.
  • Praktyczne wykorzystanie - zamiast samych wykładów, oferujemy Państwu warsztaty, w których przepisy z ustawy lub rozporządzenia są omawiane na przykładach (case-study według stanowisk). Dzięki temu każdy z uczestników może wyobrazić sobie sytuację i lepiej zrozumieć dane zagadnienie.
  • Przygotowanie dokumentacji - dokładnie omawiamy kolejne punkty dokumentacji przetwarzania danych. Jako dodatek do szkolenia możemy również dla Państwa przygotować dokumentację zgodną z ustawą o ochronie danych osobowych.
  • Instrukcje kontaktu z GIODO - informujemy, jak się zachować podczas kontroli Generalnej Inspekcji Ochrony Danych Osobowych, przedstawiamy, czego mogą się Państwo spodziewać. Doradzamy, na co powinni Państwo zwrócić uwagę oraz jakie dokumenty przygotować. Dodatkowo odpowiadamy na pytanie: "Co może, a czego nie może zrobić w firmie inspektor ochrony danych osobowych?".

Poinformuj znajomego!


Dedykowane szkolenia

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię tematu szkolenia z zakresu bezpieczeństwa informacji skontaktuj się z nami – przygotujemy szkolenie wg Twoich indywidualnych potrzeb.

Program certyfikacji

Miniatura certyfikatu z szkoleń

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma pisemne potwierdzenie ukończenia szkolenia.

Nasz certyfikat gwarantuje rzetelne przygotowanie kandydata do pracy na wybranym stanowisku. Szkolenie może zostać ukończone otrzymaniem certyfikatu. W tym celu należy zdać egzamin sprawdzający, który poświadcza zdobycie solidnej wiedzy i umiejętności. Certyfikat IT Auditor daje przewagę w procesie zarządzania bezpieczeństwa informacji.