O firmie

IT Auditor to spółka tworzona przez ludzi z pasją. Zajmujemy się bezpieczeństwem informacji.

We współpracy z klientem stawiamy przede wszystkim na uczciwość i partnerstwo. W IT Auditor pracują audytorzy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, zdobyte w różnych firmach. Audytorzy posiadają certyfikaty m.in. Microsoft, CCNA, CISSP, CEH pozostałe na stronie nasz zespół.

Zaangażowanie i nastawienie na realizację wyznaczonych celów to podstawowe atuty naszego zespołu, któremu przyświeca idea pracy u podstaw na rzecz bezpieczeństwa informacji w Polsce.

Wizja firmy

Mamy aspiracje, by zająć czołową pozycję w Europie wśród firm zajmujących się bezpieczeństwem i legalnością procesów informatycznych. Chcemy, aby naszą firmę kojarzono z profesjonalizmem oraz wysokim standardem wykonywanych usług. Do realizacji tej wizji dążymy poprzez kompleksową obsługę przedsiębiorstw oraz fachowe podejście, starając się zawsze być o krok przed konkurencją. Efektywność naszej pracy oraz jej dobry styl potwierdzają liczni zadowoleni klienci IT Auditor.

Misja firmy

Naszym głównym zadaniem jest nieustanne czuwanie nad bezpieczeństwem informacji używanych i przetwarzanych przez naszych klientów. Z pełną rzetelnością i zaangażowaniem działamy na rzecz usprawnienia działania firm w tym obszarze.

Pracujemy w oparciu o:

Pozostałe związane z firmą informacje, które mogą Państwa zainteresować: