IT Auditor ma własnego bloga

Dobry przepływ informacji pomiędzy firmą a jej klientami jest niezmiernie ważny, gdy stawia się na pozytywne relacje z klientem. Dlatego, mając na uwadze dobro naszych klientów oraz firmy, postanowiliśmy wystartować z firmowym blogiem. Blog IT Auditor to miejsce, gdzie znajdą Państwo najświeższe informacje z branży IT, wiadomości oraz porady dotyczące audytów i nie tylko.

Nasi specjaliści odniosą się do często zadawanych przez Państwa pytań, wyjaśnią wątpliwości i postarają się rozjaśnić problemy z interpretowaniem legalności, także od strony prawnej. Tutaj będziemy zamieszczać także informacje dotyczące przeprowadzanych przez różne firmy akcji na rzecz legalności i bezpieczeństwa systemów informatycznych.

Na razie nasz blog jeszcze raczkuje, ale dokładamy wszelkich starań, by jak najprędzej postawić go na nogi :) Dla osiągnięcia tego celu, będziemy regularnie dodawać nowe artykuły, by docierały do Państwa świeże i bieżące wiadomości z branży. Liczymy na to, że blog będzie świetną okazją do interakcji z klientami. Zapraszamy do częstego zaglądania na blog.itauditor.pl, zachęcamy do dodawania komentarzy pod wpisami i współudziału w jego tworzeniu.

Audyty legalności

Audyty legalności Dowiedz się więcej

Audyty bezpieczeństwa

Audyty bezpieczeństwa Dowiedz się więcej

Kasowanie i odzyskiwanie danych

Kasowanie i odzyskiwanie danych Dowiedz się więcej