Szkolenie z ochrony danych osobowych

Prawidłowa ochrona danych osobowych wymaga wiedzy, dotyczącej restrykcyjnych przepisów i potencjalnych zagrożeń. Jednak samo przyswojenie wiedzy to nie wszystko - trzeba nauczyć się ją wykorzystywać w praktyce. Właśnie dlatego, prowadząc Szkolenia z Ochrony Danych Osobowych, przekazujemy nie tylko solidną bazę teoretyczną, lecz również umiejętności pozwalające na jej swobodne zastosowanie. Naszą ofertę kierujemy zarówno dla pracowników różnego profilu przedsiębiorstw, jak i dla przedstawicieli administracji publicznej.

Zakres szkoleniaCertyfikat ukończenia

Na Państwa życzenie, szkolenie możemy zakończyć egzaminem. Uzyskanie pozytywnego wyniku będzie skutkować przekazaniem certyfikatu, który poświadcza zdobycie solidnej wiedzy i umiejętności. Osoby, które nie zaliczą egzaminu, otrzymają tylko zaświadczenie uczestnictwa.

Efekt szkolenia z ochrony danych osobowych

Po ukończeniu szkolenia, uczestnik będzie wiedział, czym jest dana osobowa oraz jakie są ogólne zasady zbierania i przetwarzania tych danych. Oprócz tego uzyska świadomość, że bezpieczeństwo danych osobowych jest ważnym i jednocześnie wrażliwym elementem funkcjonowania przedsiębiorstw i instytucji różnego typu. Dzięki praktycznym przykładom, słuchacz nauczy się rozpoznawać najważniejsze zagrożenia oraz bezpiecznie postępować z danymi osobowymi. Dodatkowo, pracownicy i zarząd firmy będą wiedzieli, jak postępować w przypadku kontroli z GIODO.

Szkolenie z ochrony danych osobowych - Rejestracja

ICO - InformacjaKorzystając z formularza kontaktowego, oświadczam, że zapoznałem się z informacją dotyczącą danych osobowych. Oświadczam, że zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest IT Auditor Sp. z o.o.
z siedzibą przy ulicy Elektronowa 6 / 312, 322, 94-103 Łódź oraz o prawie dostępu do treści moich danych
i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług IT Auditor, zgodnie
z art. 23 ust. 1 pkt 5 Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926) i nie będą
udostępniane innym odbiorcom. Dane zostały podane dobrowolnie.Poinformuj znajomego!


Skontaktuj się z konsultantem


Skontaktuj się z nami. Koordynator odpowie na wszelkie pytania i przeprowadzi dla Państwa bezpłatną analizę potrzeb i zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązanie.


audytor@itauditor.pl
lub 533 641 700