Rekomendacja D wdrożonie - Konferencja dla przedstawicieli banków spółdzielczych

Przy współpracy z Advanced Business Systems Sp. z o.o. zapraszamy na bezpłatną konferencję dla przedstawicieli banków spółdzielczych, która odbędzie się 18 września (czwartek) w Krakowie.

Jeżeli planują Państwo wdrażać wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego zalecenia rekomendacji D dotyczące zarządzania obszarami technologii informacyjnej i bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego zachęcamy do udziału w naszej konferencji i skorzystania z wiedzy ekspertów IT Auditor oraz Advanced Business Systems.

Konferencja „Rekomendacja D-obrze wdrożona” ma Państwu pomóc w kompleksowym zaimplementowaniu skutecznych rozwiązań IT z perspektywy rekomendacji D KNF według znowelizowanych zasad.

Prelegenci

Marcin Polit - zawodowo od początku, związany z sektorem bankowym. Posiada wysoką znajomość zagadnień w obszarze bezpieczeństwa informacji oraz ochrony danych osobowych ze szczególnym uwzględnieniem Rekomendacji D i PN-ISO/IEC 27001:2007 oraz PN-ISO/IEC17799.

O doświadczeniu i zaangażowaniu w rozwiązywaniu problemów bezpieczeństwa, świadczą liczne pozytywne opinie od klientów, z którymi współpracuje. Współzałożyciel IT Auditor Sp. z o.o.

Piotr Parylak - Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, specjalność Telekomunikacja. Obecnie dyrektor operacyjny oraz kierownik projektów Advanced Business Systems Sp. z o.o. Każde środowisko informatyczne przechodzi jego analizę.

Doświadczony trener (inżynier, z wiedzą praktyczną, na co dzień pracujący przy wdrożeniach, w złożonych środowiskach u klientów). Jego szeroka wiedza poparta jest certyfikatami akredytowanymi przez licznych producentów uznanych rozwiązań na rynku IT

Paweł Chruściak – Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych. Od 7 lat w EMC, ekspert w dziedzinie wysokiej dostępności systemów, backupu i archiwizacji danych.

Rejestracja

Aby się zapisać na konferencję, zapraszamy na stronę

Audyty legalności

Audyty legalności Dowiedz się więcej

Audyty bezpieczeństwa

Audyty bezpieczeństwa Dowiedz się więcej